פרסום למרפאות שיניים

אימפקט פתרונות שיווק ומדיה הינו משרד הפרסום הגדול והמוביל בישראל בפרסום מרפאות שיניים בכל זירות המדיה. כיום לאחר עבודה עם עשרות מרפאות שיניים ברחבי הארץ והבנה עמוקה של שוק מרפאות השיניים בארץ, אנו יודעים לזהות את צורכי המרפאה ולהתאים במדויק את האסטרטגיה הטובה ביותר לפי כלל המשתנים השונים ולפי הצרכים הייחודיים של כל מרפאה.

האסטרטגיה תשמש אותנו כבסיס לפעילות הפרסום והשיווק בכל נק' ההשקה עם הלקוח. בעזרת שיטות ייחודיות שפיתחנו נוכל למקד את שיווק ופרסום המרפאה לקהל היעד הרלוונטי בצורה אחידה ומבודלת שתביא לידי ביטוי בצורה אופטימאלית את יתרונות המרפאה, ובכך לשפר את האינטראקציה עם קהל הלקוחות הקיימים ולהגדיל את כמות הפניות מלקוחות חדשים תוך זמן קצר.

בניית אסטרטגיה
ייחודית למרפאה

פרסום חכם
בכל הזירות

יצירת בידול
בשוק תחרותי

שיפור האינטראקציה
עם קהל לקוחות המרפאה

הגדלת כמות הפניות
מלקוחות חדשים

?READY FOR A CHANGE

"העבודה עם אימפקט הייתה נפלאה. מקצועיים, נגישים, עונים על כל דרישה ובקשה. העיצוב שנעשה עבור הפרסום בפייסבוק נראה מצוין, וניהול הקמפיינים מביאים תוצאות יפות. אני ממשיכה לעבוד מולם בהנאה ומקווה לשיתוף פעולה ועבודה משותפת עוד תקופה ארוכה.”

ד”ר סיון שוחר

רופאת שיניים

הגעתי לאימפקט דרך קולגה לתחום שהמליץ עליהם רבות, אני שמח ששמעתי להצעתו, אימפקט מנהלים לי את כל תחום הניו-מדיה והמרפאה מקבלת עשרות פניות בחודש.

ד"ר קובי דולב

רופא שיניים

אחלה חברה, עושים עבודה מצויינת בלי משחקים, רופא שרוצה להעלות מחזורים זה המקום לפנות.

ד"ר דוד יעקובוב

רופא שיניים

אימפקט מלווים אותנו מתחילת הדרך שלנו, זה התחיל במיתוג כולל והמשיך דרך הקידום במדיה, אם הזמן התוצאות רק משתפרות וגם סגירת העסקאות, כל חודש אנחנו מקבלים עשרות פניות חדשות ואין לי ספק שמצאתי משרד פרסום מומחה בקידום מרפאות שיניים.

ד"ר יעקב שרגורודסקי

רופא שיניים

אחרי עבודה לא מוצלחת עם כמה משרדי פרסום אני שמח שסוף סוף הגעתי לאימפקט, היתרון המובהק שלהם זה הניסיון בקידום מרפאות שיניים, המרפאה מקבלת חשיפה גבוהה ועשרות פניות מדי חודש, רואים את התוצאות בשטח

ד"ר חנא עיסא

רופא שיניים

אני רוצה לשבח את השירות של אימפקט פתרונות שווק ומדיה ובמיוחד על המקצועיות , הסבלנות, הזמינות והתמיכה לאורך כל תקופת הפרסום.

הגר

מנהלת מרפאת שיניים ״קיבוץ שריד״