סיון שוחרר
מושיחוב
לוגסי
אלי דולב
אלחנן יעקובסון

פרסום למרפאות שיניים

אימפקט פתרונות שיווק ומדיה הינו משרד הפרסום הגדול והמוביל בישראל בפרסום מרפאות שיניים בכל זירות המדיה. כיום לאחר עבודה עם עשרות מרפאות שיניים ברחבי הארץ והבנה עמוקה של שוק מרפאות השיניים בארץ, אנו יודעים לזהות את צורכי המרפאה ולהתאים במדויק את האסטרטגיה הטובה ביותר לפי כלל המשתנים השונים ולפי הצרכים הייחודיים של כל מרפאה.

האסטרטגיה תשמש אותנו כבסיס לפעילות הפרסום והשיווק בכל נק’ ההשקה עם הלקוח. בעזרת שיטות ייחודיות שפיתחנו נוכל למקד את שיווק ופרסום המרפאה לקהל היעד הרלוונטי בצורה אחידה ומבודלת שתביא לידי ביטוי בצורה אופטימאלית את יתרונות המרפאה, ובכך לשפר את האינטראקציה עם קהל הלקוחות הקיימים ולהגדיל את כמות הפניות מלקוחות חדשים תוך זמן קצר.

בניית אסטרטגיה ייחודית למרפאה

פרסום חכם בכל זירות המדיה

יצירת בידול בשוק תחרותי

שיפור האינטראקציה עם קהל הלקוחות המרפאה

הגדלת כמות הפניות מלקוחות חדשים

?READY FOR A CHANGE

המלצות

לקוחות מספרים

“התחלנו לעבוד עם אימפקט לפני כחצי שנה ומאז חל גידול משמעותי במספר הפונים למרפאתנו וכמובן גם מספר סגירת העיסקאות. הצלחתכם היא הצלחתנו”

ד”ר אלי דולב

רופא שיניים

“בשנה האחרונה, העבודה עם אימפקט היתה נפלאה. מקצועםי, נגישים, עונים על כל דרישה ובקשה. העיצוב שנעשה עבור הפרסום בפייסבוק נראה מצויין, וניהול הקמפיינים מביאים תוצאות יפות. אני ממשיכה לעבוד מולם בהנאה ומקווה לשיתוף פעולה ועבודה משותפת עוד תקופה ארוכה.”

ד”ר סיון שוחר

רופאת שיניים

אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה עם אימפקט תמיד זמינים 24/7 תמיד נענים לכל בקשתנו ברצון ובכיף שזה חשוב מאוד! ומעדכנים אותנו לגבי פניות מהפייסבוק, יישר כח תמשיכו כך!

ד”ר אברהם ויצחק מושיחוב

רופאי שיניים

היינו רוצים להמליץ על חברת אימפקט פתרונות שיווק ומדיה. החברה אמינה נותנת שירות מצויין! תודה מיוחדת לאלעד שקשוב לבקשות ומפעיל את אסטרטגיית האינטרנט במקצועיות ובמסירות ועושה הכל על מנת שיוכפלו מספר המתעניינים. שמחים על הבחירה הטובה שעשינו.

ד”ר דוד ונואית לוגסי

רופאי שיניים

אני רוצה לשבח את השירות של אימפקט פתרונות שווק ומדיה ובמיוחד על המקצועיות , הסבלנות, הזמינות והתמיכה לאורך כל תקופת הפרסום.

הגר

מנהלת מרפאת שיניים ״קיבוץ שריד״

קשה מאד להוציא ממני פרגונים אבל אחרי כל אנשי השיווק שנחשפתי אליהם וחוסר האמון הכללי שנוצר בי עם כל תחום השיווק בפייסבוק אני חייב להודות שאלעד ושאר צוות אימפקט הוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע יצירתיים עם לב ענק!

ד”ר מיקי בבייב

רופא שיניים