אודות החברה

״Enthusiasm is the basis of all progress״

Henry Ford

ב-אימפקט אנו מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך: החל מתכנון אסטרטגיה נכונה עבורו הבנת תועלות המותג ובניית אסטרטגיית מותג תוך כדי ניתוח והבנת המהות העסקית, דרך יצירת שפת מותג הכוללת סממנים חיצוניים ייחודיים שתשמש אותנו כבסיס לכל פעילות הקשורה בעיצוב תדמית המותג, בתכנון פריסת המדיה ונקודות ההשקה עם הלקוח.

אנו מאמינים שתמצאו בעבודה המשותפת איתנו יתרונות רבים, הן בהבנת המוצר, הן ברמת התוצרים ולא פחות חשוב בהנאה מהיצירה המשותפת. אנו שואפים לסינרגיה על בסיס שיתוף פעולה מלא בנינו לבין הלקוח, ועל כן מתאימים את תהליך העבודה למאפיינים והיעדים של כל לקוח וכל פרויקט.

מחקר ואפיון

חברי הצוות שלנו יסקרו את היעדים הקצרים והארוכים, מטרות השיווק, האתגרים, קהל היעד ואסטרטגיות הצמיחה העתידיות.

תכנון ואסטרטגיה

גיבוש אסטרטגיית מותג והגדרת ערכי ליבה. יצירת שפת מותג בעלת סממנים חיצונים ייחודיים.

השקה

יצירת חווית מותג ופריסת מדיה עם קונספט יחודי נקי וברור בהתאם למטרות הקמפיין.

?READY FOR A CHANGE

המלצות

לקוחות מספרים

קשה מאד להוציא ממני פרגונים אבל אחרי כל אנשי השיווק שנחשפתי אליהם וחוסר האמון הכללי שנוצר בי עם כל תחום השיווק בפייסבוק אני חייב להודות שאלעד ושאר צוות אימפקט הוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע יצירתיים עם לב ענק!
ד״ר מיקי בבייב
רופא שיניים
כרכזת שיווק ופרסום בחברת אלמוגים אני נהנית תמיד לעבוד עם החבר'ה של אימפקט שמספקים שירות מקצועי ביותר שמביא תוצאות. תמיד זמינים ומגיבים תוך זמן קצר. ממליצה בחום!
עדי
רכזת שיווק ופרסום בחברת אלמוגים​
אני רוצה להמליץ בחום על אימפקט פתרונות שיווק ומדיה. השירות , המקצועיות , היחס האישי, המענה המהיר , הירידה לפרטים ובעיקר התחושה שאני מקבל שאני לא ׳עוד׳ לקוח אלא שותף לדרך.
יובל קאופמן
מנהל בי”ס למוסיקה ומועדון הביט​